O firmie
Praca
Kontakt

Aktualno艣ci

Nie dodano jeszcze aktualno艣ci.

Dane firmy

Krzeszowska 68F (I pi臋tro, pok贸j 214)
23-400 Bi艂goraj
woj. lubelskie
powiat Bi艂goraj

tel: 721 191 000
tel: 792 793 861
tel: 693437000

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firm臋 polecaj膮

Firma jeszcze nie jest polecana.

Praca

Rozmiar czcionki: A A A

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
Firma K-Meble w zwi膮zku z rozwojem dzia艂alno艣ci i struktur sprzeda偶owych poszukuje Kandydat贸w na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Zakres obowi膮zk贸w:
~ Pozyskiwanie nowych klient贸w
~ Aktywna sprzeda偶 produkt贸w po艂膮czona z doradztwem
~ Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
~ Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
~ Ch臋膰 do podejmowania nowych wyzwa艅 oraz systematyczno艣膰 pracy
~ Samodzielno艣膰 w dzia艂aniu i realizowaniu wyznaczonych zada艅
~ Kreatywno艣膰
~ 艁atwo艣膰 w nawi膮zywaniu kontakt贸w
~ Uczciwo艣膰, sumienno艣膰, dobra organizacja pracy
~ Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
~ Prac臋 w stabilnej i rozwijaj膮cej si臋 firmie
~ Wynagrodzenie ok. 2000z艂
~ Zatrudnienie dobierane indywidualnie do ka偶dego kandydata
~ Prac臋 w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV ( ze zdj臋ciem i klauzul膮 o przetwarzaniu danych ) lub o kontakt telefoniczny pod nr: 721 191 000 lub 792 793 861.
Data zamieszczenia: 2016-08-19
K- Meble Meble na wymiar
O firmie   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.